Категорії

ESET

Показувати: Список / Сітка
Відображати:
Сортування
Захист Eset Mobile Security
Інноваційний продукт ESET Mobile Security забезпечує сучасний захист від відомих і раніше невідом..
299.00грн.
Базовано на 1 відгуках.
  Легендарний антивірусний захист Eset NOD32, захистить вас та ваших близьких від небажа..
499.00грн.
ESET

Історія компанії ESET бере свій початок у далекому 1987 році, коли два молодих програмісти ентузіасти, Пітер Пашко та Мирослав Трнка, знайшли один з перших у світі комп'ютерних вірусів. Загрозі було дано ім'я «Вена» та написано програму для її виявлення.
Незабаром було відкрито багато інших вірусів, що послужило народженню ідеї розробити універсальне програмне рішення для боротьби з невідомими видами загроз.
У 1992 році молоді програмісти разом зі своїм другом Рудольфом Грубим офіційно заснували товариство з обмеженою відповідальністю «ESET».
Антивірусна програма, над створенням якої спочатку працювали всього кілька ентузіастів, з часом перетворилася у легендарне рішення в області безпеки, яке сьогодні вважається одним з найшвидших і найбільш ефективних у світі. Висока якість і стабільність роботи відповідає початковій концепції її творців — зробити передові технології доступними звичайним користувачам.
Протягом багатьох років компанія розвивалася та розширювалася, але при цьому завжди залишалася вірною своїм філософським принципам — відповідальності, надійності та чесності, які в поєднанні з інноваціями продовжують залишатися рушійною силою успіху ESET і сьогодні.

Всі права захищені
REVIEW © 2019