Оплата

При замовленні товару на сайті компанії Review.UA © Ви можете вибрати різні способи оплати: оплата готівкою при отриманні, повна оплата на рахунок компанії або передоплата.

Оплата готівкою. У вас є можливість оплатити замовлення готівкою у магазині, або ж на відділеннях Нової Пошти. Оплата картою.

У вас є можливість оплатити замовлення карткою за допомогою POS терміналу. Під час оплати потрібно врахувати сервісний збір в розмірі 2.9%. Доступна оплата через Apple Pay та G-Pay.

Онлайн оплата. У вас є можливість оплатити замовлення онлайн (при оформленні замовлення на сайті), або ж за допомогою рахунку онлайн оплати. Оптимальний варіант для власників іноземних карт. При оплаті даним методом потрібно врахувати сервісний збір в розмірі 2.5 - 3.5%, залежно від товару. Доступна оплата через Apple Pay та G-Pay.

Оплата по перерахунку (ФОП, ТОВ, тощо). У вас є можливість оплатити замовлення за допомогою перерахунку. Оптимальний варіант для власників ФОП, ТОВ та інших підприємств. Для даної оплати слід звернутись до менеджера, або ж оформити замовлення із вибором методу оплати. Рахунок на оплату дійсно протягом 2ох календарних днів. Додаткову інформацію можна отримати у менеджера. При оплаті слід врахувати: — Сервісний збір в розмірі 1%.