Фильтры

0

Відео, Аудіо

Сортування
Топ продаж
5 299Uk-Ua-hryvnia

Монітор та телевізор Два в одному - монітор та телевізор Персональний телевізор LG – універсальне рішення, що поєднує функції телевізора і комп’ютерного монітора. Режим «Зображення у зображенні» дозволяє переглядати улюблений фільм і пряму трансляцію футбольного матчу одночасно на одном..

Топ продаж
4 444Uk-Ua-hryvnia

Монітор та телевізорПерсональний телевізор LG – універсальне рішення, що поєднує функції телевізора і комп’ютерного монітора. Режим «Зображення у зображенні» дозволяє переглядати улюблений фільм і пряму трансляцію футбольного матчу одночасно на одному екрані."ПІДСТАВКА ARCLINEПідставка ArcLine поєдн..

5 999Uk-Ua-hryvnia

Телевізор LG 32LK610BPLCНовітня технологія Dynamic Color підвищує яскравість і насиченість 6 кольорів (у тому числі кольорів моделі RGB) і робить зображення більш реалістичним.Основа природнього зображенняЧотириядерний процесор усуває завади, підвищує різкість і навіть покращує якість зображення з н..

6 799Uk-Ua-hryvnia

Новий рівень Full HDЕкран Full HD передає зображення з дивовижною точністю, приголомшливою роздільною здатністю та яскравими кольорами.ДИНАМІЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ КОЛЬОРУНовітній графічний процесор робить кольори насиченішими, а зображення — природнішим. Насолоджуйтеся реалістичними кольорами на екрані св..

8 799Uk-Ua-hryvnia

Новий рівень Full HDЕкран Full HD передає зображення з дивовижною точністю, приголомшливою роздільною здатністю та яскравими кольорами.ДИНАМІЧНИЙ ПІДСИЛЮВАЧ КОЛЬОРУНовітній графічний процесор робить кольори насиченішими, а зображення — природнішим. Насолоджуйтеся реалістичними кольорами на екрані св..

10 999Uk-Ua-hryvnia

Чітке зображення43 " LG 43UN71006LB Black - телевізор, який забезпечує чітке зображення, яке в 4 рази краще, ніж Full HD. Це дає можливість побачити більше деталей і реальності в зображенні. Крім високої роздільної здатності, телевізор оснащений технологією декодування і підвищення якості зображення..

12 999Uk-Ua-hryvnia

Real 4K TV для всіх ваших розваг LG UHD TV був створений, щоб розважати, піднімаючи все, що ви дивитеся, на новий рівень. Будь то кіно, спорт або ігри, він забезпечує реальні 4K-зображення з яскравими кольорами і дрібними деталями. Насолоджуйтеся більш реалістичними зображеннями в чотириразовом..

12 999Uk-Ua-hryvnia

Можливості екрану43 " LG 43UN74006LB Black - LED-телевізор від LG. Якість HDR і яскравість картинки стають можливими завдяки спеціальній технології, яка балансує між вхідними та вихідними показниками шуму і спотворень картинки. На виході користувач отримує чітке, яскраве і високоякісне зображення. Т..

13 899Uk-Ua-hryvnia

Телевізор з справжнім дозволом 4K Телевізор LG UHD був створений, щоб підняти все, що ви дивитеся, на новий рівень. Фільми, спортивні програми, ігри - все відображається в якості 4K, живому кольорі і максимально деталізовано. Насолоджуйтеся реалістичною картинкою з роздільною здатністю вчетверо..

21 599Uk-Ua-hryvnia

Чистота кольору49 " LG 49NANO806NA Black - LED-телевізор з широкоформатним екраном і технологією Real 4K, яка забезпечує реальну якість зображення 4К. Телевізори серії NanoCell усувають шум, забезпечуючи більш динамічну передачу кольору і більш високий рівень контрасту. Також, ця технологія використ..

25 499Uk-Ua-hryvnia

Чисті кольори Чисті кольори в діапазоні RGB - запорука реалістичного якості зображення. В технології NanoCell використовуються наночастинки, які створюють чисті кольори за допомогою фільтрації неточних відтінків і підвищення чистоти спектру RGB. Real 4K, створювані Pure Colors Телевіз..

13 999Uk-Ua-hryvnia

Чітке зображення49 " LG 49UN71006LB Black - телевізор, який забезпечує чітке зображення, яке в 4 рази краще, ніж Full HD. Це дає можливість побачити більше деталей і реальності в зображенні. Крім високої роздільної здатності, телевізор оснащений технологією декодування і підвищення якості зображення..

15 399Uk-Ua-hryvnia

Можливості екрану49 " LG 49UN74006LB Black - LED-телевізор від LG. Якість HDR і яскравість картинки стають можливими завдяки спеціальній технології, яка балансує між вхідними та вихідними показниками шуму і спотворень картинки. На виході користувач отримує чітке, яскраве і високоякісне зображення. Т..

23 799Uk-Ua-hryvnia

Чистота кольору55 " LG 55NANO806NA Black - LED-телевізор з широкоформатним екраном і технологією Real 4K, яка забезпечує реальну якість зображення 4К. Телевізори серії NanoCell усувають шум, забезпечуючи більш динамічну передачу кольору і більш високий рівень контрасту. Також, ця технологія використ..

22 499Uk-Ua-hryvnia

Відкрийте чисті кольори у NanoCellЧисті кольори у діапазоні RGB — запорука реалістичної якості зображення. У технології NanoCell використовуються наночастинки, які очищують кольори, відфільтровуючи тьмяні кольори і підсилюючи чистоту діапазону RGB.Точне перенесення кольорів навіть з широким кутом ог..

15 499Uk-Ua-hryvnia

Чітке зображення55 " LG 55UN71006LB Black - телевізор, який забезпечує чітке зображення, яке в 4 рази краще, ніж Full HD. Це дає можливість побачити більше деталей і реальності в зображенні. Крім високої роздільної здатності, телевізор оснащений технологією декодування і підвищення якості зображення..

Відео, Аудіо